UA

Новини

18 Березня 2019 року
Експорт Пива до Польщі

Географія продажу нашої продукції розширюється – перша партія пива Микулин прибула до Польщі. Тепер такі позиції як: “Микулин Світле”, “Микулин Лагер”, “Микулин Медове” можна придбати в польських містах Познань, Щецин, Гожув Великопольський. Найблищим часом асортимент поповниться ще декількома позиціями пива і напоїв.  

27 Вересня 2018 року
Свято Пива 2018

13 вересня  Ми відзначили одразу декілька важливих для нас подій, зокрема: запуск нової лінії розливу пива в банку; відкриття нових очисних споруд; запуск нових ЦКТ (Циліндрично-конічних танків, в яких дозріває пиво) освячення підприємства. На святі були присутні, окрім працівників нашої броварні та дочірних підприємств, – гості з інших областей, закордонні партнери, дистриб’ютори та їх представники, виконувач […]

4 Вересня 2018 року
ХХІ Міжнародний конкурс пива

28 серпня 2018 року відбувся ХХІ Міжнародний конкурс пива  безалкогольних, слабогазованих напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного. За підсумками оцінювання журі наша продукція отримала 2 гран-прі , 3 золотих і 1 срібну нагороди: Гран-Прі – Пиво “Тернове Поле” Гран-Прі – Пиво “Barley Wine” Золото – Пиво “Kaltenberg” Золото – Пиво “Blanche” Золото – Напій […]

30 Серпня 2018 року
Експорт до USA

Раді повідомити, що перший Контейнер з нашим пивом прибув до USA, вже сьогодні пиво можна придбати в магазинах Чікаґо, поки що лише два сорти: “Микулин Світле” і “Микулин 900”. Наступний контейнер прибуде на середину Вересня з водою “Микулинецька Кришталева”. Очікуйте більшого асортименту в магазинах Чікаґо.  

22 Серпня 2018 року
Лицарський Турнір Кальтенберг

Кожного року в замку Кальтенберг проводиться Лицарський Турнір. Власником замку є принц Люітпольд Баварський. Сьогодні це центр сучасного кулінарного мистецтва з сучасною королівською атмосферою Також в підвалах замку знаходиться діюча пивоварня, в якій народжувались Королівські сорти пива. Один з яких вариться на Микулинецькій Броварні. КАЛЬТЕНБЕРГ.

22 Грудня 2017 року
Зустрічайте BARLEY WINE!

Міцний ель зварений з бельгійського солоду та дріжджів верхового бродіння. Напій з багатим солодовим ароматом,в смаку відчуваються нотки вина, солодинка, яка поєднує в собі всі смакові відтінки шести типів солоду. Це зігріваючий напій з більш вищою густиною, який можна смакувати в хорошій компанії та добре поєднується з десертами.

30 Вересня 2017 року
ТОВ «Микулинецький Бровар» вперше за свою історію увійшов у Книгу Рекордів України.

ТОВ «Микулинецький Бровар» виготовив найбільшу контактну барну стійку довжиною 40 м 93 см.

31 Серпня 2017 року
«Свято пива – 2017»

Продукція ТОВ «Микулинецький Бровар» була оцінена високими нагородами на міжнародному конкурсі “Свято пива-2017”.

28 Липня 2017 року
Ліцензійний Kaltenberg Spezial офіційний слоган якого – “пиво, зварене для короля”

Для пивоварні “Микулинецький Бровар” ця історія розпочалася з того , що баварський принц Люітпольд фон Байерн прийняв рішення підшукати в Україні пивоварню, достойну випускати його Kaltenberg.