Микулинецьке пиво
   
Контакти

ТОВ "МИКУЛИНЕЦЬКИЙ БРОВАР" знаходиться за адресою:

ТОВ "МИКУЛИНЕЦЬКИЙ БРОВАР" смт. Микулинці вул. Набережна, 33, Теребовлянський р-н., Тернопільська обл., Україна, 48120

Тел.: (035) 515-14-42 | Факс: (035) 512-18-81


Офіційний представник в м. Київ ТОВ "Компанія Броварія"

м. Київ, вул. Онуфрія Трутенка 6, тел/факс (044) 599-40-46, (044) 257-52-31


Ваше ім'я:


Зворотня адреса:


Запитання на тему:


Скільки буде 9+3:


Ваше запитання:Часті запитання та відповіді на них:


- Андрій м. Тернопіль Скажіть чому ваше пиво має термін зберігання 90 діб і ви кажете що воно «живе» , коли інші виробники живого пива говорять що воно може зберігатися лише 30 діб?


Відповідає завідуюча лабораторією ТОВ «Микулинецький Бровар» Шикирява Світлана Володимирівна.


Термін зберігання «живого» пива визначають різні фактори. Першим є біологічна стійкість. Визначається кількістю бактерій в пиві. В багатьох споживачів ще з радянських часів склалася застаріла думка про те,що непастеризоване пиво може зберігатись кілька днів. Раніше в основному все обладнання на пивзаводах було виготовлене з чорного металу,на якому забезпечити мікробіологічну чистоту було дуже важко,оскільки його поверхня не відповідала чистоті поліровки. Крім того метал негативно впливав на смакові властивості пива.

"Если на предприятии не поддерживают педантичной чистоты, то помутнение, и изменение вкуса может произойти уже очень скоро, через несколько дней после розлива, а в особых случаях – уже и в лагерном танке."

Вольфганг Кунце «Технология солода и пива» 470 с.

Санкт-Петербург 2001


На микулинецькому пивзаводі встановлено все обладнання з харчової нержавійочої сталі з гладкою поверхнею відомих європейських виробників. Головне правило забезпечення стійкості пива – забезпечення дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування та розливу пива, що контролюють мікробіологи, які проводять різноманітні аналізи на сучасному обладнані. На підприємстві в кожному цеху встановлені безрозбірні системи миття (СІП) для миття обладнання і комунікацій з допомогою автоматичної системи управління.

Ще одним фактором, який впливає на термін зберігання є білково-колоїдна стійкість. Залежить від вмісту колоїдів в пиві, в основному кількості білка. Так само,як з бактеріями, чим більший їхній вміст, тим менший термін зберігання продукту.

"Содержащиеся в пиве коллоиды под влиянием различным факторов со временем увеличиваются в размере и вызывают помутнение пива."

Вольфганг Кунце «Технология солода и пива» 469 с.

Санкт-Петербург 2001


Починаючи з перших етапів виробництва хмільного напою ведеться боротьба за збільшення стійкості пива. З впровадженням на підприємстві у виробництві циліндрично-конічних танків, вдалось зменшити кількість білка в продукті, оскільки процес бродіння в них проводиться при низьких температурах, це призводить до того, що білок осідає на дно і виводиться з ємкості.

Ще однією причиною, яка призводить до швидкого старіння пива є кисень. За радянських часів розлив пива в основному проводився з допомогою повітря, а не вуглекислого газу, як зараз. Це ще одне пояснення малої стійкості в той час. Чим більше кисню в пиві тим менший термін зберігання готового продукту. Відповідно створюються сприятливі умови для розмноження бактерій і білків. В наслідок чого утворюються колоїди старіння.

Изменение вкуса может сделаться заметным либо уже спустя короткий срок, либо лишь через несколько месяцев...

В зависимости от момента и количества попавшего кислорода происходят различные виды изменений вкуса пива.

Большинство образующихся при старении пива веществ – карбонилы(кабонилы старения)

Кислород всегда способствует образованию карбонилов старения.

По этой причине главный враг пива – кислород.

Доступ кислорода должен быть последовательно исключен на всех этапах от начала приготовления пива до его розлива.

Вольфганг Кунце «Технология солода и пива» 485-486 с.

Санкт-Петербург 2001


Саме з цією метою на микулинецькому пивзаводі впровадили сучасне обладнання, яке виключає можливість контакту пива з киснем. Всі трубопроводи перед проходженням по них хмільного напою заповнюються діаерованою водою(водою з якої повністю забраний кисень).

На автоматичній лінії розливу скляна пляшка проходить подвійне вакуумування перед наповненням її пивом, після чого здійснюється закупорювання.

На сучасній кег-лінії розливу пива, металева кега проходить вісім ступенів. Перших шість з яких це є миття і стерилізація, сьома ступень – витиснення кисню вуглекислотою і остання восьма – наповнення кега пивом. Таким чином вміст кисню зводиться до мінімуму.

Забезпечення дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування продукту, нам вдалось досягнути терміну зберігання непастеризованого пива 90 діб.

   
   Студія веб-дизайну 'НІРВАНА'  
Живе пиво

Пивоварня “Бровар”, – це єдина пивоварня на Україні, яка варить живе непастеризоване пиво, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння, використовуючи при цьому власну екологічно чисту, натуральну сировину.

Живе пиво
Наш асортимент

Завод виготовляє 17 сортів пива серед яких: екслюзивна продукція – спеціальні сорти пива - “Тернове поле”, “Елітне”, “Вища проба”, ліцензійне королівське баварське пиво KALTENBERG SPEZIAL та ліцензійне чеське пиво KORUNA CESKA.

Наш асортимент