18 March 2019 year
27 September 2018 year
Свято Пива 2018

13 вересня  Ми відзначили одразу декілька важливих для нас подій, зокрема: запуск нової лінії розливу пива в банку; відкриття нових очисних споруд; запуск нових ЦКТ (Циліндрично-конічних танків, в яких дозріває пиво) освячення підприємства. На святі були присутні, окрім працівників нашої броварні та дочірних підприємств, – гості з інших областей, закордонні партнери, дистриб’ютори та їх представники, виконувач […]

4 September 2018 year
ХХІ Міжнародний конкурс пива

28 серпня 2018 року відбувся ХХІ Міжнародний конкурс пива  безалкогольних, слабогазованих напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного. За підсумками оцінювання журі наша продукція отримала 2 гран-прі , 3 золотих і 1 срібну нагороди: Гран-Прі – Пиво “Тернове Поле” Гран-Прі – Пиво “Barley Wine” Золото – Пиво “Kaltenberg” Золото – Пиво “Blanche” Золото – Напій […]

30 August 2018 year
22 August 2018 year
Лицарський Турнір Кальтенберг

Кожного року в замку Кальтенберг проводиться Лицарський Турнір. Власником замку є принц Люітпольд Баварський. Сьогодні це центр сучасного кулінарного мистецтва з сучасною королівською атмосферою Також в підвалах замку знаходиться діюча пивоварня, в якій народжувались Королівські сорти пива. Один з яких вариться на Микулинецькій Броварні. КАЛЬТЕНБЕРГ.

22 December 2017 year
Зустрічайте BARLEY WINE!

Міцний ель зварений з бельгійського солоду та дріжджів верхового бродіння. Напій з багатим солодовим ароматом,в смаку відчуваються нотки вина, солодинка, яка поєднує в собі всі смакові відтінки шести типів солоду. Це зігріваючий напій з більш вищою густиною, який можна смакувати в хорошій компанії та добре поєднується з десертами.

30 September 2017 year
ТОВ «Микулинецький Бровар» вперше за свою історію увійшов у Книгу Рекордів України.

ТОВ «Микулинецький Бровар» виготовив найбільшу контактну барну стійку довжиною 40 м 93 см.

31 August 2017 year
«Свято пива – 2017»

Продукція ТОВ «Микулинецький Бровар» була оцінена високими нагородами на міжнародному конкурсі “Свято пива-2017”.

28 July 2017 year
Ліцензійний Kaltenberg Spezial офіційний слоган якого – “пиво, зварене для короля”

Для пивоварні “Микулинецький Бровар” ця історія розпочалася з того , що баварський принц Люітпольд фон Байерн прийняв рішення підшукати в Україні пивоварню, достойну випускати його Kaltenberg.