Микулинецьке пиво
   
Екскурсія по заводу

Замочка

Замочка

Обладнання

Обладнання

Грядки

Грядки

Ячмінь

Ячмінь

Силоса

Силоса

Основною сировиною, яка використовується для виробництва микулинецького пива, є солод, виготовлений на нашій власній солодовні.

На виготовлення солоду використовуємо найкращі пивоварні сорти ячменю. Ячмінь вирощується на власних земельних господарствах Сидорів «Бровар», Ласківці «Бровар», які знаходяться на території нашої області.

Ми виготовляємо світлий, темний та карамельний солод.

Технологічний процес виготовлення світлого солоду складається із слідуючих стадій:

1. Замочування ячменю;

2. Пророщування ячменю;

3. Сушіння.

Важливою стадією приготування солоду є замочування ячменю. Як тільки в зерно проникає достатня кількість води, оживає зародок і зерно починає проростати. Замочування ведеться із допомогою автоматизованої системи управління на сучасному обладнанні.


Замочене зерно подають на нержавіючі сита солодових грядок на пророщування. Коли зерно починає рости, воно дихає, енергія росту одержується за рахунок окислення, для чого необхідний кисень, повітря. В процесі дихання виділяється вуглекислий газ, водяні пари, тепло.

Температурний режим пророщування регулюють подачею підготовленого повітря, яке має відповідну температуру і 100% вологу.

Основною задачею ефективного ведення цього процесу є накопичення в солоді достатньої кількості ферментів і розчеплення крохмалу та високомолекулярних білків на більш прості з’єднання з найменшою втратою енергії.


Для того, щоб у готовому зеленому солоді зупинити процес проростання, подають солод на висушування на солодосушарку типу ЛСХА-5. При висушуванні знижується волога солоду до 4%, і цим самим забезпечується механічна і біологічна придатність солоду для довгого зберігання, утворюється характерний аромат і смак для кожного типу солоду, досягається певний колір. Спеціалісти нашого заводу провели реконструкцію і вдосконалили процес сушіння на солодосушарці ЛСХА-5, що дозволяє одержувати солод відмінної якості.

Готовий солод повинен відлежатися на протязі чотирьох тижнів. При цьому солод набирає певної вологи, змінюється оболонка і вміст солоду. Для зберігання солод засипається в спеціальні силоси.

Сторінки: 1 | 2 | 3

   
   Студія веб-дизайну 'НІРВАНА'  
Живе пиво

Пивоварня “Бровар”, – це єдина пивоварня на Україні, яка варить живе непастеризоване пиво, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння, використовуючи при цьому власну екологічно чисту, натуральну сировину.

Живе пиво
Наш асортимент

Завод виготовляє 17 сортів пива серед яких: екслюзивна продукція – спеціальні сорти пива - “Тернове поле”, “Елітне”, “Вища проба”, ліцензійне королівське баварське пиво KALTENBERG SPEZIAL та ліцензійне чеське пиво KORUNA CESKA.

Наш асортимент