Микулинецьке пиво
   
Наше пиво

“Микулинецьке віскі”

Микулинецьке віскіВіскі – один із найулюбленіших алкогольних напоїв. Історія виготовлення віскі нараховує вже кілька століть. І досі між ірландцями та шотландцями ведуться суперечки про першість у винайденні цього напою.

Віскі - це унікальний напій, який став улюбленим, як і у знаті так і серед бідних селян. Саме таку характеристику цьому напою подають в одній із книг: «Помірне споживання сповільнює старіння, укріплює молодість, допомагає травленню, проганяє меланхолію, звеселяє серце, піднімає настрій. Воно служить лікарством від водянки, виліковує від задухи. Від нього не паморочиться в голові, не сліпнуть очі, не заплітається язик, не першить горло, не бурчить живіт, не тремтять руки.»

Цей популярний напій виготовляється на різних континентах, і відрізняться палітрою ароматів та смаків, притаманних для кожної країни.

А зараз ми презентуємо ПЕРШЕ українське віскі, яке виготовлене за власним рецептом найдавнішою пивоварнею західного регіону у стародавньому містечку Микулинці.

Це односолодове віскі виготовлене для істинних цінителів саме цього напою. Йому притаманний складний вишуканий зігріваючий м’який смак з нотами молочного шоколаду що надає відчуття теплоти і завершеності смаку.

Микулинецьке віскі характеризується глибоким янтарно-золотистим кольором і м’якою шовковистою ніжною текстурою. Легко і приємно п’ється у веселій компанії.

Микулинецьке віскіТОВ “Микулинецький Бровар” розміщений на грунтах з прошарками голубої та червоної глини. Вода, яка проходить через ці цілющі грунти наділена самою природою усіма смаковими якостями.

Для справжніх дегустаторів, які хочуть відчути неповторний смак Микулинецького віскі пропонуємо скуштувати його у чистому виді не розбавляючи нічим.

Найбільш поширене поєднання: віскі з льодом, віскі з содовою (слабкої мінерелізації”Микулинецька кришталева”), віскі з “М-Колою”.

Віскі справжній статусний чоловічий напій, який одночасно може бути синонімом домашнього затишку та традицій, інгредієнтом різноманітних коктелів, символом достатку, атрибутом який підкреслює статус свого замовника.

Надіємось що цей благородний напій українського виробника сподобається споживачу і знайде свого поціновувача.

   
   Студія веб-дизайну 'НІРВАНА'  
Живе пиво

Пивоварня “Бровар”, – це єдина пивоварня на Україні, яка варить живе непастеризоване пиво, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння, використовуючи при цьому власну екологічно чисту, натуральну сировину.

Живе пиво
Наш асортимент

Завод виготовляє 17 сортів пива серед яких: екслюзивна продукція – спеціальні сорти пива - “Тернове поле”, “Елітне”, “Вища проба”, ліцензійне королівське баварське пиво KALTENBERG SPEZIAL та ліцензійне чеське пиво KORUNA CESKA.

Наш асортимент