fbpx

Оплата і доставка

Оплата і доставка

Умови оплати та доставки товарів в інтернет-магазині Микулин

Замовлення

Мінімальне замовлення в Інтернет-магазині становить 400,00 грн.

Для зручності покупців, Інтернет-магазин Микулин приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних. Замовлення обробляються з 8:30 до 17:00 в робочі дні. Замовлення, що оплачені через LiqPay в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) опрацьовуються від 1 до 5 робочих днів (залежно від залишків товару за місцем здійснення торгівлі).

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні. Після підтвердження замовлення він буде оперативно підготовлений до відправки і доставлений замовникові.

Доставка

Всі оплачені замовлення відправляються на протязі трьох робочих днів. Замовлення доставляються протягом 1-5 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар. Документи, що підтверджують факт купівлі товару, направляються разом з товаром.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта» за рахунок замовника:

  • доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур’єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.
  • адресна доставка по Україні — згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.

Перевірка якості і комплектності

Безпосередньо перед відправкою весь товар перевіряються на цілісність. Ви можете бути впевнені у високій якості, придбаної продукції.

При отриманні товару, будь ласка, перевірте його зовнішній вигляд. Претензії до коректності замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур’єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні, потрібно звернутися до співробітників нової пошти та скласти відповідну претензію.

Оплата

Використовуйте LiqPay для безпечності та зручності оплати. Також оплатити замовлення можна на підставі наданого Покупцю рахунку-фактуру.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється на підставі рахунку-фактури, яка доступна для юридичних та фізичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу m.brovar.online@gmail.com

Розрахунки, на підставі наданого Покупцю рахунку-фактури, за допомогою платіжних/банківських карток, платіжних чеків, жетонів тощо не здійснюються.

Контактна інформація та платіжні реквізити власника сайту

 

 

ТОВ «ФТ МИКУЛИН»

Код ЄДРПОУ  43358295

ІПН 433582919182

Юр.адреса: 46000, Тернопільська обл.,

м. Тернопіль, вул. Білогірська буд. 18 Є, приміщення 1.

р/р UA503052990000026002013308121 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 338783

logo

Даючи згоду ви підтверджуєте, що досягли легального віку вживання алкоголю та погоджуєтесь з політикою використання Cookies

Ні, не погоджуюсь