fbpx

Оплата і доставка

Оплата і доставка

Умови оплати та доставки товарів в інтернет-магазині Микулин

Замовлення

Мінімальне замовлення в Інтернет-магазині становить 400,00 грн.

Для зручності покупців, Інтернет-магазин Микулин приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних. Замовлення обробляються протягом 30 хвилин з 8:30 до 17:00 в робочі дні. Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні. Після підтвердження замовлення він буде оперативно підготовлений до відправки і доставлений замовникові.

Доставка

Всі замовлення, оформлені на сайті інтернет-магазину до 12:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-5 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар. Документи, що підтверджують факт купівлі товару, направляються разом з товаром.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта»:

  • доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур’єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.
  • адресна доставка по Україні — згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.

Перевірка якості і комплектності

Безпосередньо перед відправкою весь товар перевіряються на цілісність. Ви можете бути впевнені у високій якості, придбаної продукції.

При отриманні товару, будь ласка, перевірте його зовнішній вигляд. Претензії до коректності замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур’єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від оплати і запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це операторам Центру підтримки клієнтів будь-яким зручним для Вас способом.

Оплата

Оплатити замовлення можлива у безготівковому форматі на підставі рахунку-фактури. Розрахунки, на підставі наданого Покупцю рахунку-фактуру, за допомогою платіжних/банківських карток, платіжних чеків, жетонів тощо не здійснюються.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється на підставі рахунку-фактури, яка доступна для юридичних та фізичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу m.brovar.online@gmail.com 

Розрахунки, на підставі наданого Покупцю рахунку-фактури, за допомогою платіжних/банківських карток, платіжних чеків, жетонів тощо не здійснюються.

Контактна інформація та платіжні реквізити власника сайту

 

 

ТОВ «ФТ МИКУЛИН»

Код ЄДРПОУ  43358295

ІПН 433582919182

Юр.адреса: 46000, Тернопільська обл.,

м. Тернопіль, вул. Білогірська буд. 18 Є, приміщення 1.

р/р UA903052990000026007023305409 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 338783

logo

Даючи згоду ви підтверджуєте, що досягли легального віку вживання алкоголю та погоджуєтесь з політикою використання Cookies

Ні, не погоджуюсь