Про нас

Наша пивоварня, яка знаходиться у древньому селищі Микулинці, варить великий асортимент живого непастеризованого пива. Також виготовляємо безалкогольні напої та перше в Україні односолодове віскі.

Вода, яка проходить через наші цілющі ґрунти, наділена самою природою всіма смаковими якостями і використовується тільки для технологічних цілей. Завдяки джерельній воді, екологічно чистій сировині та високотехнологічному обладнанню, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння (кожен сорт відповідно до своєї рецептури вариться окремо), а також професіоналізму працівників ТОВ “Микулинецький Бровар” виготовляє продукцію із надзвичайними смаковими якостями.

Хміль

Ячмінь

Солод

Мед

Ми  єдина пивоварня в Україні, яка за високу якість продукції відповідно до європейських стандартів нагороджена дипломом та сертифікатом Європейської Бізнес Асамблеї, м. Оксфорд (Англія 2006 рік). На даний час потужність заводу становить 1 050 000 декалітрів пива, 1 500 тонн солоду в рік. Завод виготовляє 16 сортів пива, серед яких ексклюзивна продукція – спеціальні сорти пива “Елітне”, “Вища проба”, які розливаються в спеціальні пляшки з відкидною бугельною пробкою, виготовлені в Німеччині. Гордістю колективу є подарунковий варіант “Рідна Україна”, що розливається у дволітрові сифони, “Медове” та “Тернове поле” – в п’ятилітрові бочівки. У фірмових пляшках Ви можете скуштувати такі сорти пива: “Микулин”, “Троян”, “Тернове поле”, “Медове”, “Лагер”, “Новорічне”, “Українське” – темне, “Микулин 900”, “Radler”, “Kaltenberg”, “Koruna Ceska”, “Barley Wine” та “Безалкогольне”. Також пропонуємо Вам спробувати “Blanche” –  біле нефільтроване пиво.

На підприємстві в рік виготовляється 450 000 декалітрів безалкогольних напоїв. В даний час на ринку користується великою популярністю сильногазована та слабогазована природна столова вода “Микулинецька кришталева”, яка випускається у скляній та ПЕТф – пляшці. Також 7 сортів солодких “Микулинецьких напоїв” зі  смаками лимона, вишні, яблука, смородини, апельсина, а також  “Лимонад” та “М-Кола”. Здобув популярність у споживачів наш квас “Броварський”.

Продукцію ТОВ “Микулинецький Бровар”можна придбати в магазинах кожного обласного центру нашої країни.

Тільки високоякісна продукція!

перше в україні віскі

Перша стадія виробництва віскі проходить на тому ж обладнанні, яке використовується для варіння пива.

Його виготовлення розпочинається із двох етапів дистиляції на двох різних дистиляторах, де отримується традиційний для даного напою "ячмінний" алкоголь.

Після того, 85-ти відсотковий зерновий спирт розводиться підготовленою водою до 65 % міцності, перевіряється на якість, закачується в спеціальні обпалені дубові бочки і відправляється настоюватися у підвальні приміщення.

ми варимо живе пиво

Головне правило забезпечення стійкості пива – дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування та розливу пива, що контролюють мікробіологи, які проводять аналізи на сучасному обладнані. На підприємстві в кожному цеху встановлені безрозбірні системи миття (СІП), що використовуються для миття обладнання з допомогою автоматичної системи управління.
Термін зберігання «живого» пива визначають різні фактори. Першим є біологічна стійкість, яка визначається кількістю мікроорганізмів в пиві. В багатьох споживачів, ще з радянських часів склалася застаріла думка про те, що пиво без пастеризації може зберігатись кілька днів.
Раніше, більшість обладнання на пивзаводах було виготовлене з чорного металу, на якому забезпечити мікробіологічну чистоту було дуже важко, оскільки його поверхня не відповідала чистоті полірування.
Крім того, метал негативно впливав на смакові властивості пива. На нашому пивзаводі встановлено все обладнання з харчової, нержавіючої сталі з гладкою поверхнею відомих європейських виробників.
Ще одним фактором, який впливає на термін зберігання, є білково-колоїдна стійкість. Так само, як із мікроорганізмами, чим більший їхній вміст, тим менший термін зберігання продукту. Забезпечення дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування продукту, нам вдалось досягнути терміну зберігання не пастеризованого пива 90 діб.

безалкогольна продукція

Двадцять років тому ТОВ "Микулинецький бровар" запустив лінію виготовлення безалкогольних напоїв.

Важливу роль відіграє їх склад, тому ми намагаємося використовувати натуральну сировину.

Ця політика закладена ще з самого початку виготовлення усіх напоїв на нашому підприємстві.

Якість, яка перевірена часом!