fbpx

Про нас

Наша пивоварня, яка знаходиться у древньому селищі Микулинці, варить великий асортимент живого непастеризованого пива. Також виготовляємо безалкогольні напої та перше в Україні односолодове віскі.

Вода, яка проходить через поклади голубої глини в ґрунті, наділена самою природою всіма смаковими якостями і використовується для варіння пива і виробництва напоїв. Завдяки джерельній воді, екологічно чистій сировині та високотехнологічному обладнанню, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння (кожен сорт відповідно до своєї рецептури вариться окремо), а також професіоналізму працівників ТОВ “Микулинецький Бровар” виготовляє продукцію із надзвичайними смаковими якостями.

Хміль

Ячмінь

Солод

Мед

Ми  єдина пивоварня в Україні, яка за високу якість продукції відповідно до європейських стандартів нагороджена дипломом та сертифікатом Європейської Бізнес Асамблеї, м. Оксфорд (Англія 2006 рік). На даний час потужність заводу становить 1 700 000 декалітрів пива, 1 500 тонн солоду в рік. Броварня виготовляє 22 сорти пива, серед яких ексклюзивна продукція – спеціальні сорти пива “Елітне”, “Вища проба”, з тонко-ароматичним хмелем, які розливаються в спеціальні пляшки з відкидною бугельною пробкою.  Гордістю колективу є подарунковий варіант “Рідна Україна”, що розливається у дволітрові сифони, “Медове” та “Тернове поле” – в п’ятилітрові бочівки. У фірмових пляшках Ви можете скуштувати такі сорти пива: “Микулин”, “Троян”, “Тернове поле”, “Медове”, “Лагер”, “Новорічне”, “Українське” – темне, “Микулин 900”, “Radler”,  “Barley Wine” та “Безалкогольне”. Також пропонуємо Вам спробувати “Blanche” –  спеціальне пиво з прянощами. Також Ми варимо пиво “Kaltenberg” по ліцензії принца Люітпольда фон Баєрна і пиво Чеська Коруна по ліцензії чеських пивоварів.

На підприємстві в рік виготовляється 450 000 декалітрів безалкогольних напоїв. В даний час на ринку користується великою популярністю сильногазована та слабогазована природна столова вода “Микулинецька кришталева”, яка випускається у скляній та ПЕТф – пляшці. Також 10 сортів солодких “Микулинецьких напоїв” зі  смаками лимона, малини, персика,цитрус-імбир, вишні, яблука, смородини, апельсина, а також  “Лимонад” та “М-Кола”. Здобув популярність у споживачів наш квас “Броварський”.

Продукцію ТОВ “Микулинецький Бровар”можна придбати в магазинах кожного обласного центру нашої країни.

Тільки високоякісна продукція!

перше в україні віскі

Перша стадія виробництва віскі проходить на тому ж обладнанні, яке використовується для варіння пива.

Його виготовлення розпочинається із двох етапів дистиляції на двох різних дистиляторах, де отримується традиційний для даного напою "ячмінний" алкоголь.

Після того, 85-ти відсотковий зерновий спирт розводиться підготовленою водою до 65 % міцності, перевіряється на якість, закачується в спеціальні обпалені дубові бочки і відправляється настоюватися у підвальні приміщення.

ми варимо живе пиво

Головне правило забезпечення стійкості пива – дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування та розливу пива, що контролюють мікробіологи, які проводять аналізи на сучасному обладнані. На підприємстві в кожному цеху встановлені безрозбірні системи миття (СІП), що використовуються для миття обладнання з допомогою автоматичної системи управління.
Термін зберігання «живого» пива визначають різні фактори. Першим є біологічна стійкість, яка визначається кількістю мікроорганізмів в пиві. В багатьох споживачів, ще з радянських часів склалася застаріла думка про те, що пиво без пастеризації може зберігатись кілька днів.
Раніше, більшість обладнання на пивзаводах було виготовлене з чорного металу, на якому забезпечити мікробіологічну чистоту було дуже важко, оскільки його поверхня не відповідала чистоті полірування.
Крім того, метал негативно впливав на смакові властивості пива. На нашому пивзаводі встановлено все обладнання з харчової, нержавіючої сталі з гладкою поверхнею відомих європейських виробників.
Ще одним фактором, який впливає на термін зберігання, є білково-колоїдна стійкість. Так само, як із мікроорганізмами, чим більший їхній вміст, тим менший термін зберігання продукту. Забезпечення дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування продукту, нам вдалось досягнути терміну зберігання не пастеризованого пива 90 діб.

безалкогольна продукція

Двадцять років тому ТОВ "Микулинецький бровар" запустив лінію виготовлення безалкогольних напоїв.

Важливу роль відіграє їх склад, тому ми намагаємося використовувати натуральну сировину.

Ця політика закладена ще з самого початку виготовлення усіх напоїв на нашому підприємстві.

Якість, яка перевірена часом!
logo

Даючи згоду ви підтверджуєте, що досягли легального віку вживання алкоголю та погоджуєтесь з політикою використання Cookies

Ні, не погоджуюсь