fbpx
10 Вересня 2021 року
Микулинецький Бровар продовжує співпрацю з Королівською Баварською пивоварнею Кальтенберг.

Нещодавно на нашу Броварню вкотре відвідав принц Люітпольд фон Баєрн.  Ця подія є знаковою для нас через великий вклад Королівської родини у всесвітню історію пивоваріння.

Королівська баварська історія пива почалась ще у 1260 році коли герцог Людвіґ Суровий заснував першу сімейну пивоварню у Мюнхені.  Найвідомішим досягненням, що має найбільше міжнародне значення  в історії пива, було запровадження герцогом Вільгельмом IV відомого “РАЙНГАЙТСҐЕБОТ” або закону “Про чистоту пива” від 1516 року.

У період між 1601 та 1801 роком королівська сім’я володіла монополією на виробництво пшеничного пива (Weissbier).   Саме тоді з’явилась традиція пивних садів “Beer Garden”.

Король Людвіґ ІІ продовжував культуру пивоваріння родини Віттельсбах і у 1868 році заснував відомий факультет пивоваріння а Університеті Вайштефан, де і зараз навчаються пивовари з усіх куточків світу.  Ці унікальні традиції пивоваріння продовжує його королівська високість принц Люітпольд фон Баєрн – надаючи ліцензії на виробництво пива більш ніж у 18 країнах, і експортуючи більш ніж в 40 країн світу.

Сьогодні на Микулинецькому Броварі ми варимо згідно ліцензії принца Люітпольда Баварського два сорти пива: Kaltenberg Spezial та Kaltenberg Royal Lager, дотримуючись усіх вимог німецьких пивоварів.  Наша співпраця почалась 10 років тому у 2011 і зараз ми продовжили ліцензійну угоду ще на 5 років. В рамках співпраці найблищим часом планується виробництво пшеничного пива  König Ludwig Weissbier.

 https://brovar.org/gallery/liczenzijna-ugoda-kaltenberg-pryncz-lyuitpold-fon-bayern/

7 Червня 2021 року
[:uk]Аудиторський Висновок[:]
10 Червня 2022 року
[:uk]Аудиторський Висновок 2021[:]
logo

Даючи згоду ви підтверджуєте, що досягли легального віку вживання алкоголю та погоджуєтесь з політикою використання Cookies

Ні, не погоджуюсь