fbpx
28 Липня 2017 року
Ліцензійний Kaltenberg Spezial офіційний слоган якого – “пиво, зварене для короля”

Це ліцензійний Kaltenberg Spezial (міцність 13,3%, алкоголь не менше 5,1%), офіційний слоган якого – “пиво, зварене для короля”. Можна сказати, що даний сорт пива є лицем бренда Kaltenberg – серед інших його марок він найбільш популярний. З цим пивом в нас зв’ язана своя, окрема історія.

Для пивоварні “Микулинецький Бровар” ця історія розпочалася з того , що баварський принц Люітпольд фон Байерн прийняв рішення підшукати в Україні пивоварню, достойну випускати його Kaltenberg.

Оскільки офіційно визнанний опит пивоваріння в Баварії більше семи з половиною століть (“королівська” пивоварня в Мюнхені була заснованна в 1260 році), власник Kaltenberg надзвичайно строго підходить до якості своєї продукції. Рішення про те, хто саме буде випускати його пиво, він приймає особисто після ретельного аудиту підприємства-кандидата (який для нього підготовлюють спеціальна команда технологів та економістів).

“Принц сам вийшов на нас і відвідав завод з пропозицією про випуск його лійензійного пиво. Йому припали до душі хороші відгуки про пивоварню “Микулинецький Бровар”, які він отримав, досліджуючи український ринок, – згадує Володимир Троян. – Потрібно відмітити, що Люітпольд фон Байерн відмінно розбирається у пивній справі. В Мюнхені йому належать чотири заводи, які виготовляють Kaltenberg (при цьому один з них відданий під виготовлення пшеничного пива верхового бродіння). Більше того материнська пивоварня Kaltenberg знаходиться прямо в тому ж замку, де живе принц.

Найретельнішим чином, обстеживши наше підприємство, німецькі спеціалісти визнали, що ми здатні забезпечити необхідний рівень якості. Ми отримали всю необхідну специфікацію на процес виготовлення сорту Kaltenberg Spezial з чітко прописаними умовами, що до якісті води, солоду та хмелю. Одною з умов отримання ліцензії на варку цього пива була жорстка відповідність органолептичних властивостей. Кожен сорт Kaltenberg, в якій би країні він був зроблений, повинен володіти смаком, ідентичним баварському.

Для виготовлення на нашому підприємстві було вибрано пиво Kaltenberg Spezial – саме воно отримало перше місце у категорії “Кращий преміум-лагер” на міжнародному конкурсі “Краще пиво світу”, який проводило англійське видання Beers of the World. Процес виготовлення Kaltenberg Spezial на пивоварні “Микулинецький Бровар” ставила команда німецьких технологів. Щоб “відшліфувати” його до повної ідентичності, наші пивовари пройшли спеціальну практику в Німеччині – звичайно ж на підприємстві, яке виготовляє Kaltenberg Spezial. Проте на наш завод (впринципі, як і на всі інші підприємства світу, які володіють ліцензією на виготовлення Kaltenberg) раз в квартал навідується німецький технолог і самим ретельним шляхом проводить аналіз відповідності всіх показників. Поки що в нас проблем з цим не виникало”.

“Одною з причин, чому ексклюзивний сорт німецького пива так “прижився” на нашому підприємстві, стало те, що ми все своє пиво виготовляємо по старій добрій класичній технології, – пояснює начальник заводської лабораторії Світлана Шикирява.

к1IMG_0805

logo

Даючи згоду ви підтверджуєте, що досягли легального віку вживання алкоголю та погоджуєтесь з політикою використання Cookies

Ні, не погоджуюсь